Τελευταία νέα του συλλόγου μας

Δευτέρα, 29 Αυγούστου 2016

Χωρίς "διακοπές" , οι συμμετοχές των μελών του Συλλόγου "Τραχίνα" και τον Αύγουστο !!

Χωρίς "διακοπές" , οι συμμετοχές των μελών του Συλλόγου "Τραχίνα" και τον Αύγουστο, μιας και οι συνολικές συμμετοχές πέρασαν τις 55.
Από το Καρπενήσι και τα Κοκκάλια , μέχρι Μενδενίτσα Αράχωβα   αλλά και τα όμορφα Τζουμέρκα, έδωσαν το παρών οι αθλητές και αθλήτριες του Συλλόγου, με σημαντικές διακρίσεις αλλά και πολύ καλές εμφανίσεις.
Μαζικότερες συμμετοχές , είχαμε, στο Καρπενήσι με 11 μέλη μας, στη Μενδενίτσα με 14 μέλη και στον Ευρυτάνειο Δρόμο ( Κοκκάλια - Κρίκελο ) με  22 μέλη.
Επόμενος στόχος , δεν μπορεί να είναι άλλος από τον 10ο επετειακό Ορεινό Μαραθώνιο Οίτης «Ηρακλή» (Hercules Mountain Marathon) , μαζί με τους άλλους δυο αγώνες , τον "Ελλέβορο" 16,2 χλμ και το "Μονοπάτι Φαρμακίδων" 6,5 χλμ.
Ραντεβού όλοι στην Υπάτη , στη γιορτή του Ορεινού τρεξίματος, στις 17 και 18 Σεπτεμβρίου !!


Αναλυτικά τα αποτελέσματα για τη δραστηριότητα του Αυγούστου :

Arachova Trail 21 χλμ

Μαργιάνος Άκης : 02:55:00 30η Θέση

"Στη σκιά του Κριάκουρα" 21 χλμ

Βασιλόπουλος Αθανάσιος : 02:46:33

Σακελλάρης Ιωάννης : 03:49:44

Καγκαρά Αγγελική : 03:51:41 1η Θέση κατηγορίας

Σακελλάρης Παναγιώτης : 04:08:14

10ος Αγώνας Μενδενίτσας, Διάσχιση Καλλίδρομου 13,7  χλμ

Κατσίκας Φάνης :            0: 58:37 5η θέση
Τζαβαλής Αθανάσιος       01:03:09 13η θέση
Παναγιώτου Μιχαήλ        01:08:20 23η θέση
Τσαλαφούτας Ευάγγελος 01:10:11 35η θέση
Κατσαβριάς Βασίλης       01:11:50 40η θέση
Βελαώρα Αργυρώ           01:12:17 Τρίτη θέση κατηγορίας
Ρεντίφης  Λουκάς            01:15:46 51η θέση
Κούτσικος Ιωάννης :       01:19:35 59η θέση
Τσάμης Ευάγγελος          01:23:20 73η θέση
Κανδηλάρης Αναστάσιος 01:23:55 75η θέση
Χρυσικός Γεώργιος         01:26:54 85η θέση
Σταυρόπουλος Ιωάννης   01:32:38 93η θέση
Αφεντούλη Παναγιώτα   01:34:15 99η θέση
Σκαρλάτου Μαρία           01:50:10 111η θέση

5ος Ευρυτάνειος Δρόμος 19,5 Χλμ.

Τζαβαλής Αθανάσιος                01:30:13 11η θέση
Πρατίλας Λουκάς                     01:33:22 15η θέση Τρίτη θέση κατηγορίας
Παναγιώτου Μιχαήλ                 01:39:37 22η θέση
Σκαμαγκούλης Κωνσταντίνος  01:42:16 31η θέση
Ανάγνου Ευθύμιος                    01:46:22 38η θέση
Κοντοβάς Ηλίας                        01:48:24 43η θέση
Βαμβάτσικος Σπυρίδων            01:48:54 44η θέση
Σακελλάρης Ιωάννης                01:49:48 47η θέση Δεύτερη θέση κατηγορίας
Σταμέλλος Στέφανος                01:53:56 49η θέση Πρώτη θέση κατηγορίας
Ρένιος Ηλίας                             01:57:23 52η θέση
Ναούμης Αθανάσιος                01:58:55 54η θέση Τρίτη θέση κατηγορίας
Γεωργακόπουλος Γεώργιος      01;59:28 55η θέση
Καγκαρά Αγγελική                   02:00:59 57η θέση Δεύτερη θέση κατηγορίας
Κούτσικος Ιωάννης                  02:00:59 58η θέση
Δαμάδης Αθανάσιος                 02:02:00 60η θέση Δεύτερη θέση κατηγορίας
Τζόγιας Ιωάννης                       02:02:02 61η θέση
Γκανασούλης Ιωάννης             02:12:14 75η θέση
Σακελλάρης Παναγιώτης         02:14:48 76η θέση
Σταυρόπουλος Ιωάννης           02:18:50 78η θέση
Καλύβα Κατερίνα                    02:25:14 84η θέση Τρίτη θέση κατηγορίας
Ρεντίφης  Λουκάς                    02:26:33 86η θέση
Τσαμάκης Χαράλαμπος           02:26:36 87η θέση

Energy Duathlon Karpenissi 

Run 10 Χλμ.
Τζαβαλής Αθανάσιος      00:50:02 5η θέση
Γιωτόπουλος Γεώργιος   00:50:48 6η θέση
Σακελλάρης Ιωάννης      00:58:13 18η θέση
Βαμβάτσικος Σπυρίδων  00:58:14 19η θέση
Παπαρούπα Βασιλική      01:04:25 4η θέση
Σακελλάρης Παναγιώτης 01:06:11 36η θέση
Αθανασίου Γεώργιος        01:21:40 49η θέση

Fun Run 3 Χλμ.
Γιωτόπουλος Ιωάννης 00:20:15 3η θέση
Γιωτοπούλου Δέσποινα 00:20:40 1η θέση
Ρέκκα Ελένη 00:21:18 2η θέση
Σταυρόπουλος Ιωάννης 01:06:03 11η θέση

2ος Δρόμος Οσίου Λουκά – Στείρι 10,5 χλμ

Αφεντούλη Παναγιώτα : 01:22































Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου